Współpraca z „EksMagazynem”

Współpraca z EksMagazynem rozpoczęła się od propozycji zostania jedną z bohaterek książki o kobietach biznesu.
Promocja książki miała miejsce w Warszawie 29 listopada na Gali „All That Jazz”, która była równocześnie uroczystością czwartych urodzin EksMagazynu.

Jako jedna z bohaterek książki, byłam honorowym gościem imprezy. Książka ukazała się z 25 numerem magazynu grudzień 2014-styczeń 2015.

6 marca odbyła się promocja kolejnego numeru EksMagazynu, połączona z Dniem Kobiet. Byłam tam zaproszona jako gość EksMagazynu – więcej na temat wydarzenia.

Jako że „szefowe” EksMagazynu były zadowolone z naszej dotychczasowej współpracy, zostałam zaproszona do Warszawy na Kongres Kobiet Sukcesu, aby zaprezentować swoją firmę. Nawiązałam tam wiele ciekawych kontaktów z potencjalnymi kontrahentami i klientami.

EksMagazyn był jednym z organizatorów dużej imprezy w Krakowie : ‎”Dni FIT&Beauty” – 2 dniowe targi ZDROWIA, AKTYWNOŚCI i URODY, 20-21 czerwca, ICE Kraków. Zostałam zaproszona do udziału i byłam tam jedyną stylistką. Chociaż ze względu na profil odwiedzających, większym zainteresowaniem cieszyła się strefa FIT, jednak wiele osób odwiedziło moje stanowisko.

W październiku 2015 trwały przygotowania do drugiej edycji książki „Sukces jest kobietą”. Zostałam zaproszona do współpracy przy sesji zdjęciowej bohaterek książki. Moim zadaniem było zadbanie o wizerunek pań, o to, aby jak najkorzystniej prezentowały się na zdjęciach – link. Zarówno organizatorki, jak i bohaterki książki, były bardzo zadowolone z naszej współpracy, a efekty można zobaczyć w książce (patrz: galeria).

Dla potwierdzenia naszej dobrej współpracy, EksMagazyn w grudniowo-styczniowym numerze zamieścił dwustronną reklamę mojej firmy.