O mnie

Nazywam się Lucyna Sobieszek. Jestem szczęśliwa, że moja pasja stała się jednocześnie moją pracą. Życzę tego wszystkim i to szczere życzenie wysyłam codziennie w świat z dedykacją dla każdego człowieka.

Stylistka Mody

Z ołówkiem i igłą w ręku spędzałam czas od dzieciństwa. Już w szkole samodzielnie szyłam dla siebie ubrania . Efekty nie wydają się dziś tak imponujące, jak wydawały mi się wtedy – ale byłam zadowolona ze swojej indywidualności.

Z czasem moja pasja zaczęła dojrzewać razem ze mną i nagle poszerzyło się grono osób zainteresowanych moimi projektami. Zaczęłam komponować stylizacje dla rodziny i znajomych. Konsekwentnie stawałam przed kolejnymi wyzwaniami. Szyłam suknie na turnieje taneczne i zawody w łyżwiarstwie figurowym, które na szczyty wyniosły moją wyobraźnię. Dobieranie ubrań i komponowanie różnych stylizacji od zawsze sprawiało mi ogromną radość.

Pasja jest najlepszą motywacją do pracy!

Wychodzę z założenia, że ubiór jest tym, co nas dookreśla. Jeżeli odpowiednio do tego podejdziemy, możemy pozytywnie wyrazić siebie poprzez to, co nosimy. Dać do zrozumienia otoczeniu, że jestem osobą spontaniczną i optymistyczną lub równie dobrze – wyważoną i profesjonalną. Poczucie własnego indywidualizmu jest pożądaną cechą zwłaszcza we współczesnym świecie. Dlatego chcę pomóc tym, którzy mają z tym problem. Jesteś taką osobą?

Wewnętrzna potrzeba realizacji siebie w projektowaniu i szyciu doprowadziła do tego, że dziś mogę nazwać się stylistką. Po przebyciu licznych szkoleń i zdobyciu znaczących certyfikatów obecnie oferuję usługi w zakresie „personal shoppingu”. Dlatego chętnie spotkam się z Tobą przy filiżance kawy, lepiej się poznamy, a później po przyjacielsku wybierzemy się na zakupy. Opowiesz mi czego oczekujesz od swojego ubioru i w jakim stylu czujesz się najlepiej, a ja podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą – zostanę Twoją osobistą stylistką. Czekam więc na ciebie w kawiarni.