Projekt „New Man”

metamorfoza_TomekUpłynęły niemal trzy lata od pierwszej edycji, zorganizowanych przeze mnie, Metamorfoz Męskich „Another Men”. Z wielu względów, drugą edycję przeprowadziłam po tak długiej przerwie i zmieniłam nazwę na „New Men”. Podobnie, jak w pierwszej edycji, działania z pięcioma uczestnikami trwały trzy miesiące. Pracowali z nimi dietetycy, trener personalny, specjaliści ze SPA, kliniki medycyny estetycznej, coach, fryzjer, kosmetyczka, stylistka („Lucy Style”) i wielu innych. Projekt zakończył się Galą Finałową, na którą garnitury dla uczestników uszyła firma „New Men Style”.
Czytaj więcej

 


 

Projekt „Another Man”

metamorfoza_TomekJestem pomysłodawczynią, inicjatorką i współorganizatorką projektu „Another Men”. Fachowcy z różnych branż przez trzy miesiące pracowali z uczestnikami projektu nad zmianą ich wizerunku. Zapraszam Cię do zapoznania się z efektami naszej współpracy, opiniami i zdjęciami uczestników.
Czytaj więcej

 


 

Współpraca z „EksMagazynem”

10384052_682230185229150_9202936042934422371_nWspółpraca z EksMagazynem rozpoczęła się od propozycji zastania jedną z bohaterek książki o kobietach biznesu. Promocja książki miała miejsce w Warszawie 29 listopada na Gali „All That Jazz”, która była równocześnie uroczystością czwartych urodzin EksMagazynu.
Czytaj więcej


 

„Porozumienie bez barier”

Porozumienie bez barierMoja współpraca z Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” rozpoczęła się jesienią 2014 roku. Wtedy to miałam okazję rozmawiać z Panią Prezydentową podczas eventu, na którym była gościem honorowym. Zainteresowała się moją sesją modelek w wieku 60+, podała mi kontakt do Fundacji i tak to się zaczęło.
Czytaj więcej


 

„Sukces jest kobietą”

sjk29 listopada w warszawskim Sound Garden Hotel, przy wsparciu Good Company Restaurant, odbyła się Gala All That Jazz – najseksowniejsze Andrzejki w Polsce! Imprezę uświetniła charytatywna Aukcja Kawalerów i premiera książki.
Czytaj więcej


 

Projektowanie odzieży

sjkZaprojektowałam dresy teningowe dla łyżwiarek. Powstał prototyp (na zdjęciach). Każdy egzemplarz szyjemy na indywidualne zamówienie – konkretne wymiary.
Czytaj więcej