Opinie klientów

 

 • Warsztaty dla seniorek „LokoMotywa”, listopad 2019 – pażdziernik 2020

  – „Zagadnienia przedstawione nam na zajęciach stylizacyjnych były bardzo ciekawe, tematyka różnorodna. Poruszane tematy były przedstawione w prosty sposób, wypowiedzi były dla nas wyczerpujące. Była nie tylko teoria, ale i praktyka w terenie, czyli w sklepach. Dowiedziałam się na co zwracać uwagę, a czego unikać. Pani Lucynka przedstawiła wszystko ciekawie i przejrzyście. Jestem bardzo zadowolona, że uczęszczałam na te zajęcia.” Mira

  – „Spotkania z Panią Lucynką oceniam bardzo pozytywnie. Dla kobiety istotny jest dobrze dopasowany ubiór, kolorystyka, styl. Mogłam się tego dowiedzieć podczas spotkań. Wiele dobrego można napisać, a najlepiej jest skorzystać z sesji, jakie prowadzi Pani Lucynka. Polecam !” Urszula

 • Paweł B., Kraków, wrzesień 2020

  – „Dzięki Pani Lucynie miałem prywatnego krawca. Koszula, spodnie,
  marynarka – wszystko skrojone na miarę. W końcu wymiary, które są
  specjalnie dla mnie. Zakupy w centrum handlowym, to już nie wycieczka w
  nieznane. Dzięki Pani Lucynie towarzyszył mi super przewodnik –
  podsuwała gotowe rozwiązania, które jak się okazuje doskonale do mnie
  pasują!”

 • Magda B., Kraków, czerwiec 2020

  – „Chciałabym podziękować Pani Lucynie za pomoc. Świetnie uzupełniła moją wiedzę w sprawie właściwego doboru stylizacji do mojej figury. Pomogła odnaleźć wiele fantastycznych kombinacji odzieży, do pracy jak i na co dzień. Zaoszczędziłam dużo czasu – pani Lucyna przygotowała w sklepach wiele propozycji dla mnie. A do tego jest sympatyczna i lubi to co robi . Polecam gorąco.” Magda B.

 • Kraków warsztaty dla Klubu Seniorek „LokoMotywa”, marzec – grudzień 2019

  – „Wiedza,profesjonalizm i takt, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Pani porady zapadły mi w serce. Za wszystko bardzo dziękuję.”
  Matylda

  – „Wspaniale spędzony czas, niezapomniane wrażenia, świetna atmosfera. Gorąco polecam wszystkim paniom. Szczególnie miło wspominam zajęcia praktyczne, które pozwoliły mi poznać moje drugie oblicze”
  Mania R-5

  – „Zajęcia z p. Lucyną były zawsze świetnie przygotowane i różnorodne (zakupy w sklepach, spotkanie z fryzjerką, kosmetyczką, osobą robiącą biżuterię). Miłym akcentem był zorganizowany przez p. Lucynę pokaz mody „Piękna mama w każdym wieku”. Wszystkie spotkania cechowała życzliwość i dobra atmosfera”
  Elżbieta M.

 • Kraków warsztaty w Willi Decjusza, luty 2019

  – „Dziękuję za bardzo przydatne zajęcia, które rozszerzyły moje pojęcie o stylu dla mnie odpowiednim. Kilka praktycznych rad jest dla mnie odkrywczych. Bardzo sympatycznie i pożytecznie dla mnie spędzony czas.”
  B.P.

  – „Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez panią Lucynę Sobieszek. Poznałam nie tylko zasady dobrego, gustownego doboru garderoby, ale też różne „sekrety” korekty własnej sylwetki. Wszystkie uczestniczki mogły zweryfikować swoje przyzwyczajenia i uzyskać poradę dotyczącą kojarzenia, łączenia różnych elementów swojej garderoby.”
  Anna K.

 • Błażej K., Kraków, wrzesień 2018

  Gdy okazało się, że czeka mnie podróż służbowa do dalekiej Azji (Chiny), doszedłem do wniosku, że stan mojej garderoby pozostawia wiele do życzenia. Czekały mnie spotkania biznesowe wymagające specyficznego stylu – wyjątkowego połączenia luzu i nienagannej elegancji. Na kilka dosłownie dni przed planowanym wyjazdem, udało mi się poprosić Panią Lucynę o pomoc. Zestawy, który dla mnie wybrała świetnie się sprawdziły i dobrze się w nich czułem podczas całego wyjazdu. Bardzo dziękuję i polecam usługi Lucy Style.

 • Joanna G., Kraków, maj 2018

  Pani Lucyna jest świetną stylistką i ciepłą osobą, zakupy z nią to czysta przyjemność. Dzięki cennym wskazówkom dokonałam zmian w swojej garderobie, wiem na jakie fasony i kolorystykę zwracać uwagę aby dobrze wyglądać.
  Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym

 • Andrzej W. Kraków marzec 2018

  Po wspólnych zakupach moje otoczenie zaczęło zwracać uwagę na mój ubiór, oczywiście wypowiadając się wyłącznie pozytywnie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 • Małgosia B. Kraków czerwiec 2017

  Pierwszy raz skorzystałam z pomocy stylistki i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie wiem, jakie kolory do mnie pasują, co pozwala na podkreślenie moich atutów, a co trzeba zrobić aby ukryć niedoskonałości. Świadomość tego, jak mam się ubierać zaoszczędzić czas i pieniądze. Zakupy z Lucy  były ogromną przyjemnością. Nigdy nie kupiłam tak wiele rzeczy w tak krótkim czasie. Lucy jest profesjonalistką, jest szybka i zdecydowana w swoich wyborach. Jestem mile zaskoczona, bo sama nigdy bym nie włożyła kolorów, które Ona zaproponowała. Mam teraz ciuchy, które pasują do siebie, a kiedy patrzę w lusto myślę „fajnie wyglądam”. Serdecznie polecam Lucy!

 • Łukasz Nowak
  Dyrektor Generalny Alin Group
  Konferencja Branży Finansowej
  Stryszawa listopad 2016

  Szkolenie z wizerunku biznesowego poprowadzone zostało w bardzo profesjonalny sposób. Ciekawy, interesujący przekaz cennych informacji. Pani Lucyna jest kompetentną osobą, która skutecznie pokazała jak dobrać ubiór oraz jego kolorystykę dla osób o różnych sylwetkach w zależności od okazji, miejsca czy tez towarzystwa w jakim się znajdujemy.
  Polecam osobom, które przekazane wiadomości chcą wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym.

 • Marta W. Kraków maj 2015

  Dziękuję za przemile spędzone 2 godziny biegania po sklepach i stylizacji. Polecam

 • Alicja Malara
  Kierownik Kina Helios
  Dąbrowa Górnicza wrzesień 2015

  Podczas cyklicznych spotkań, każda z Pań biorących udział w Kinie Kobiet, dzięki uczestnictwu stylistki Pani Lucyny Sobieszek, ma okazję rozpoznać swój typ sylwetki oraz poznać zasady, które ułatwią dobór codziennej garderoby. Pani Lucyna każdej zainteresowanej Pani pomaga w doborze kolorów zgodnych z typem kolorystycznym oraz prowadzi indywidualne konsultacje.
  Pełen profesjonalizmem i odpowiednie podejście sprawiają, że Pani Lucyna na każdym Kinie Kobiet gromadzi wokół siebie tłumy Pań chętnych skorzystać z jej porad.
  Współpraca Kina Helios z Panią Lucyną Sobieszek trwa już ponad 2 lata i w pełni polecam jej usługi.

 • Przemek F. Kraków maj 2015

  Nigdy do tej pory nie korzystałem z pomocy stylistki, nawet nie wiedziałem czego się spodziewać, bardzo byłem ciekawy co z tego wyjdzie. Na początku Lucyna jasno określiła jakie ubrania preferowane są do mojej sylwetki oraz jakie kolory najbardziej do mnie pasują. Kupowanie ubrań, wybieranie, przymierzanie szybko mnie męczy i zniechęca. Dzięki Lucynie poszło sprawnie i konkretnie, ona wie do jakiego sklepu wejść, gdzie szukać, co warto przymierzyć. Potrafi znaleźć fajne rzeczy, na które ja nigdy nawet nie zwracałem uwagi. Lucyna dodała mi dużo odwagi do wyboru kolorów i przekonała mnie, że warto czasem zmienić swoje przyzwyczajenia. Z zakupów wróciłem zadowolony i z poczuciem satysfakcji.

 • Łukasz N. Kraków marzec 2015

  Wielu przedsiębiorców nie dostrzega potrzeby odpowiedniego ubioru, stylizacji, elementów, które mają ogromny wpływ na zwiększanie skuteczności w biznesie. Ja również byłem sceptykiem – tak jak wielu mężczyzn, miałem mieszane uczucia co do zawodu stylistki – po co mi to, sam umiem się ubrać. Jednak podjąłem wyzwanie.

  Na Twoim miejscu skorzystałbym z usług Lucyny z dwóch powodów:
  – Oszczędność czasu na zakupach – pomaga, doradza, dobiera.
  – Zysk w postaci niewydanych bezsensownie pieniędzy – na ubrania,
  które tylko leżą w szafie.

  Polecam usługi Lucyny Sobieszek.

 • Adam M. Kraków listopad 10

  Skorzystałem z porad Lucynki i wierzcie odmieniła mnie nie do poznania. Naprawdę profesjonalne podejście do klienta i dopracowanie wszystkiego w najmniejszych szczegółach. Z czystym sumieniem polecam usługi Lucynki. Poza tym bardzo miła i pozytywnie nastawiona osoba.

 • Arkadiusz D. Kraków lipiec 2014

  Porady pani Lucyny bardzo pomogły mi uporządkować i uzupełnić moją garderobę. Pozbyłem się niepotrzebnych i nieużywanych garniturów, marynarek i innych ubrań których zawsze „szkoda” było wyrzucić. Te, które nadawały się do przeróbek zostały przerobione tak, aby nie odbiegały wyglądem i fasonem od najnowszych kolekcji. Odzyskałem wiele ubrań, których nie używałem lub wyglądałem w nich „nie najlepiej”. Przybyło mi w szafie także kilka nowych pozycji, z których jestem bardzo zadowolony.
  Porady pani Lucyny bardzo mi pomogły zadbać profesjonalnie o mój wygląd i z pewnością będą owocowały w przyszłości.
  Polecam wszystkim, a szczególnie biznesmenom, którzy chcą być nowocześni i wyglądać profesjonalnie.

 • Katarzyna Biernat
  specjalistka pracy socjalnej – animatorka lokalna
  Program Aktywności Lokalnej Ugorek
  Kraków maj 2014

  Pani Lucyna Sobieszek prowadziła dla naszych uczestniczek warsztaty stylizacji. W czasie trzech kilkugodzinnych spotkań mogłyśmy poznać podstawowe zasady doboru garderoby do figury, sposoby na podkreślenie swoich „mocnych stron” i zatuszowanie mankamentów oraz poddać się analizie kolorystycznej. Dzięki warsztatowej formie zajęć każda uczestniczka miała możliwość osobistej konsultacji i ustalenia jakie fasony i kolory są dla niej najkorzystniejsze. Rady stylistki można było na gorąco skonfrontować z opinią grupy i zawsze okazywały się trafne. Świadczy to o profesjonalizmie i talencie Pani Lucyny, która dodatkowo okazała się osobą nie tylko skuteczną w procesie zmiany wizerunku, ale również miłą, ciepłą i sympatyczną.

 • Aneta G. Dąbrowa Górnicza luty 2014

  Pani Lucyno,chciałam Pani podziękować za mile spędzony na zakupach czas. Jest Pani osobą spokojną,punktualną(dla mnie to ważna cecha) doradza Pani obiektywnie i profesjonalnie.

 • Barbara K. Dąbrowa Górnicza listopad 2013

  Kilka tygodni temu skorzystałam z porad stylistki, pani Lucyny Sobieszek, i jestem z nich bardzo zadowolona. Jej uwagi na temat kolorystyki, jak i wspólny z nią przegląd szafy, pomogły mi zobaczyć siebie w nowym świetle, pozbyć się rzeczy w których wyglądam źle, i zestawić ze sobą te, w których wyglądam zdecydowanie dobrze. To wszystko uporządkowało moja szafę i ułatwiło mi codzienne ubieranie sie do pracy czy na inne okazje. Problem – w co się mam ubrać, zniknął.
  Następnie ruszyłyśmy na wspólne zakupy. Dzień wcześniej pani Lucyna przemierzyła kilka sklepów i wcześniej wybrała rzeczy których brakowało w mojej garderobie. Właściwie wszystko, co dla mnie wybrała, zaakceptowałam i kupiłam. Co więcej, noszę te rzeczy i jestem z nich zadowolona, gdyż słyszę wokół wiele komplementów na temat mojego wyglądu.

  Gorąco polecam porady pani Lucyny. Jest osobą bardzo profesjonalną, z wielkim taktem, i co bardzo ważne, jej cennik jest do zaakceptowania na bardzo przeciętną kieszeń. Warto zainwestować w porady pani Lucyny, by zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na kupowanie przypadkowych rzeczy, których prawie nigdy nie nosimy, lub w których czujemy się źle.

 • Marta K. Kraków wrzesień 2013

  Bardzo dziękuje za wspólne zakupy, żeby znaleźć takie perełki, pewnie bym chodziła parę dni po sklepach, a i tak wybrałabym coś gorszego, bo czasem przymierzam tony rzeczy i fasony jakoś nie leżą albo kolory albo wszystko naraz i sylwetka wydaje się przysadzista, a tym razem właśnie taka wysmuklona fajna. Wielkie, wielkie dzięki! Wydałam wszystkie pieniądze, fryzjer musi poczekać. Kupiłam trzy żakiety, szpilki, koszule i kapelusz i się spłukałam ze wszystkiego, ale się cieszę.

 • Żaneta G. Anglia maj 2013

  Pani Lucyno, jestem bardzo zadowolona z nowych ubrań :) Moi znajomi i rodzina twierdzą, że dużo korzystniej wyglądam. Kolory bardzo mi się podobają, kupiłam kilka letnich bluzek w sklepie Promod. Wcześniej pewnie nawet nie zajrzałabym do tego sklepu. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

 • Aleksandra D. Kraków marzec 2013

  Zdecydowałam się skorzystać z pomocy stylistki. Pani Lucyna odkryła przede mną zupełnie nowe wzory, kolory, zestawienia. Dzięki niej przymierzałam ubrania, których sama nawet nie zdjęłabym w sklepie z wieszaka. Niektóre, zupełnie zaskakujące dla mnie aranżacje, tak mi się spodobały, że uzupełniłam o nie moją garderobę.

 • Kasia S. Kraków grudzień 2012

  Lucyna wybrała dla mnie kreację na wesele. Sukienka idealnie zakrywała mankamenty mojej sylwetki, jednocześnie podkreślając atuty. Na weselu czułam się komfortowo, a wybrane dodatki sprawiły, że całość wyglądała olśniewająco! :)

 • Barbara P. Kraków wrzesień 2012

  Polecam serdecznie każdej kobiecie konsulatcję z Panią Lucyną w kwestii wizażu i odpowiedniego doboru ubioru.
  Pani Lucyna swoimi radami pomogła mi otworzyć się na nowe trendy i fasony, które do tej pory omijałam szerokim łukiem.Jak prawdziwa przyjaciółka wybrała odpowiedni strój na eleganckie wyjście i do pracy( ubiór mniej formalny). Bardzo polecam. Miła , serdeczna i ciepła osoba.