Projekt Another Man

Jestem pomysłodawczynią, inicjatorką i współorganizatorką projektu „Another Men”.
Fachowcy z różnych branż przez trzy miesiące pracowali z uczestnikami projektu nad zmianą ich wizerunku.
Zapraszam Cię do zapoznania się z efektami naszej współpracy, opiniami i zdjęciami uczestników:

Łukasz K:
Co do organizatora w osobie Lucyny Sobieszek to uważam, że projekt był rewelacyjnie przygotowany. Pełna kontrola i doglądanie nas jako uczestników na każdym etapie. Lucyna była osobą, która ogarniała całość wydarzeń i zajęć z partnerami. Jak już raz coś było umówione na początku to później już kolejne zajęcia umawiały się same. Jej wytrwałość w doprowadzeniu projektu do końca, mimo różnych przeciwności po drodze spowodowała, że gala finałowa wypadła rewelacyjnie w oczach uczestników, partnerów oraz zaproszonych gości.Co do całego projektu, uważam za super pomysł. Znam tego typu działania w stosunku do kobiecej części społeczeństw. Nareszcie znalazł się ktoś, kto zaprzągł do ciężkiej pracy facetów. Bo kto powiedział, że mężczyznom nie potrzeba zmian? Jak widać po mnie samym, są potrzebne i to bardzo. Efekty osiągnięte przez okres 3 miesięcy są powalające. Projekt pozwolił mi na pozbycie się zbędnego balastu 19 kg nadwagi. Poprawiły się wyniki moich badań a ogólny stan zdrowia się poprawił. Zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Oby więcej tego typu zmian i trzymam kciuki za kolejne edycje. Na pewno wielu chętnych się znajdzie.

Robert M:
Lucynko chciałem Ci podziękować za całość koordynacji projektu Metamorfozy Męskie,za to,że dzięki Tobie mogłem poznać wiele profesjonalnych w swych pasjach osób,za to,że opiekowałaś się w doskonały sposób całą naszą piątką króliczków z pierwszej edycji,za Twoją konsekwencję w dążeniu do radykalnych zmian (żadnej kobiecie przez 25 lat nie udało się ściąć mi włosów…choć wiele próbowało…a Ty tego dokonałaś ? …) oraz za to,że do końca nie zbankrutowałem na ostatnich z Tobą zakupach…Lucynko,potwierdziłaś mi tylko, że każda kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera pod warunkiem, że był wcześniej miliarderem…ale milionerzy też mogą być szczęśliwi…. :-)

Rafał B:

Projekt zmienił moje życie. Nabrałem dużo większej pewności siebie. Zdobyłem wiedzę, którą na pewno będę w przyszłości wykorzystywać. Trzy miesiące projektu uważam za w pełni wykorzystane. Lucyna Sobieszek jest bardzo pogodną i uśmiechniętą osobą. Gdy miałem jakiekolwiek pytania, mogłem liczyć na jej pomoc.

Tomasz K.
Z Lucyną współpracowałem w ramach projektu metamorfoz dla mężczyzn, Another Men. Nasza współpraca obejmowała dobranie odpowiedniego stroju oraz pracę nad prezencją i wystąpieniem (na potrzeby występu na gali finałowej projektu). Bez wątpienia wysoko oceniam każdy element pracy z Lucyną: mogłem polegać na Jej opinii nt. doboru odpowiedniego ubrania względem indywidualnych cech, a także mogłem uczestniczyć w tym procesie: dzięki temu uzyskana zmiana była owocem naszej współpracy, a nie narzuconym z góry i na siłę efektem. Efekt był zdecydowanie zadowalający, czego dowodem były też pozytywne opinie innych osób. Ponadto, podczas trwania projektu Lucyna wykazała się dużą inicjatywą i reaktywnością w odpowiedzi na potencjalne problemy, pomagała znajdywać rozwiązania, a także wykazała dużo cierpliwości względem osoby niezaznajomionej z meandrami mody i korzystającej z porady stylistki po raz pierwszy. Polecam! :)

Piotr B:
Dziękuję Ci bardzo za zaproszenie mnie do projektu Metamorfoz.
Nie zastanawiałem się długo i nie żałuję :)

Jestem zadowolony z efektów :

– obniżenie wagi ciała,
– zmniejszenie ilości tłuszczów w organiźmie,
– odbudowa masy mięśniowej,
– poprawa wydolności organizmu i kondycji,
– wzrost witalności i ilości energii życiowej,
– poprawa ogólnego stanu zdrowia,
– ustąpienie dolegliwości lewego barku,
– poprawa kondycji i wyglądu mojej skóry,
– poprawa sylwetki i wyglądu zewnętrznego,
– …

Realność efektów programu potwierdzają kompleksowe badania medyczne, które przeprowadzono na początku i na końcu programu w Klinice iMed, w której czułem się jak Klient, a nie jak pacjent-intruz (jak to bywa jeszcze w wielu placówkach medycznych w starym stylu). Również początkowa i końcowa diagnostyka w 3Miarach na Aparatach MORA i ONDAMED potwierdziły poprawę stanu mojego zdrowia. Mój wiek biologiczny określony na podstawie stanu skóry obniżył się o 23 lata !!!

Najbardziej cieszy mnie to, że poznałem fajnych ludzi, którzy pokazali mi jak mogę zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Cieszę się bardzo, że mogłem spełnić swoje marzenie i zagrać w golfa na prawdziwym polu golfowym. Trener Wiesiek Klima nauczył mnie technicznych podstaw golfa i przekazał ducha tej gry. W Royal Kraków Golf Club panuje fajna rodzinna atmosfera. To naturalne, skoro jest tam Klima – Wiesław Klima.

Biorąc udział w programie Metamorfozy nauczyłem się kilku ważnych i interesujących rzeczy:

– jak ważny jest ruch i ćwiczenia, ile daje zdrowia i jak poprawia samopoczucie – dzięki Renacie Michalskiej [Fitness] – jak ważnymi substancjami dla mojego zdrowia są witamina C i kolagen – główny budulec naszego ciała (poza wodą) – dzięki Anecie Sieczce [COLWAY] – że można szybko, bezboleśnie i bezinwazyjnymi metodami sprawdzić stan organizmu i wykryć choroby, pasożyty czy niedobory w organiźmie, oraz – że polem magnetycznym oraz prądami o wysokiej częstotliwości można nie tylko diagnozować, ale i skutecznie leczyć i odczulać organizm – dzięki Bożenie Twardosz [3Miary] – jak skuteczny i przyjemny może być masaż oraz ile siły jest w drobnych
rączkach dziewcząt z Bali i Tajlandii – dzięki Barbarze Napolitano [THAI BALI] – jak komunikować się z kobietami (żoną, córką, znajomą czy panią w urzędzie) żeby podnieść relacje na wyższy poziom – dzięki Janowi Gajosowi [PerfectDating] – na jakie szczegóły ubioru zwrócic uwagę, żeby korzystniej wyglądać i być elaganckim facetem – dzięki Twojej stylizacji i wskazówkom p.Tomka Rzepy[CRUX] – jak mogę zadbać o stan skóry: twarzy i dłoni poświęcając na to niewiele czasu – dzięki Eli Wogórce [Mary Key] – w jaki sposób komponować posiłki, żeby zdrowo fukcjonować i nie tyć – bez nadmiernych wyrzeczeń – dzięki Konradowi Dąbkowskiemu – jak się zachować na polu golfowym i co jest kluczem do dobrej gry – dzięki Wiesiowi Klimie i Lilianie Kuli [Royal Kraków Golf Club] – i wiele innych.

Idea całego programu bardzo mi się podoba. Cieszę się, że sprawy zdrowia i równowagi wewnętrznej zajęły więcej miejsca niż wygląd zewnętrzny uczestników. Zdałem sobie sprawę, że gdybym sam chciał sobie zorganizować taką odnowę, wyszukać usługi, umawiać się na treningi, badania, zabiegi i spotkania, to pewnie trwałoby to minimum pół roku. Nie wspomnę o kosztach – zapewne byłyby pilniejsze wydatki :)

Dziękuję bardzo – Tobie i Darkowi Kapuście – za sprawne przeprowadzenie tego pionierskiego przedsięwzięcia pomimo przeszkód i przeciwności. Włożyliście w organizację programu masę czasu i pozytywnej energii, która była zaraźliwa.

Dla mnie rezultaty tego 3-miesięcznego wysiłku przeszły moje oczekiwania i nie są jednorazowe. Zdobyłem nowe umiejętności i wyrobiłem kilka dobrych nawyków, które zmieniły mój styl życia i sposób myślenia.